Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica

NOMINAČNÁ LISTINA ROZHODCOV A DELEGÁTOV

Sezóna: 2008-09

NOMINAČNÁ LISTINA ROZHODCOV ObFZ BANSKÁ BYSTRICA

P.č.Meno a priezviskoAdresaMestoPSČTel.
1Michal BakaChalúpkova 491/20Valaská976 460904/947102
2Jozef CabanSelčianska cesta 62Selce976 110908/914608
3Peter DírerNešporova 17B. Bystrica974 010902/344239
4Ján DráždikNemčianska cesta 17B. Bystrica974 010910/494900
5Jozef Gajdoš Priechod č. 246976 110905/944898
6Barbora HaviarováLesnícka 2S. Ľupča976 130908/540612
7Vladimír HikkerStrážovská 5B. Bystrica974 110907/855715
8Erik GemzickýKriváň 11Brezno977 010915/333483
9Šimon BielyNemčianska cesta 175/9B.Bystrica974 010904/627816
10Tomáš KoctúrPovstalecká 4B. Bystrica974 010908/562398
11Peter KosecMoskovská 16B. Bystrica974 010915/836953
12Peter KrálkaZáhumnie 36Medzibrod976 960908/905325
13Ján KrupaKalinčiakova 20B.Bystrica974 050907/508904
14Ján MackoPieninská 17B. Bystrica974 110918/590852
15Milan MeceleKarpatská 1B.Bystrica975 110907/531942
16Miloš MišányMagurská 8B. Bystrica976 110907/189114
17Pavol MúkeraTovárenská 16Vlkanová976 310910/613141
18Rastislav RoupecBanícka 12Malachov974 050907/830735
19Michal LepiešGaštanová 5B. Bystrica974 090908/551839
20Igor KleniarBagarova 7B.Bystrica974 010903/017469
21Jozef PribylinaNálepkova 22Brezno977 010908/571614
22Milan SkladanýNám. 1. mája 8Valaská976 460908/377926
23Ján SitarčíkFajtov – Kopaničná 16Č. Balog976 520902/878388
24Juraj DanišDolná 6Osrblie976 450908/150450
25Dušan TúryKu strelnici 2Selce976 110902/526810
26Milan BelkoŠLN 33Brezno977 010907/825067
27Jozef ZemanDr. M. SokolaMedzibrod976 960908/407210
28Marek ŽuborLipová 2B. Bystrica974 010907/280220
29Viliam BodingerProf. Sáru 3B. Bystrica974 010911/550651
30Rastislav Kubančík Pohronský Bukovec č. 16976 620902/847821
31Peter TurňaMPČĽ 21Brezno977 030904/658717
32Ján SuchýKolkáreň 1Podbrezová976 810949/158892
33Milan KučeraCentrum 2408/19Zvolen960 010902/061428
34Tomáš MartinkaMoskovská 23B. Bystrica974 040910/907327
35Andrej MelicherSládkovičova 64B. Bystrica974 050904/658180
36Ivan ŠimkoTulská 17B. Bystrica974 040910/110709
37Stanislav Riša st.Nový Svet 71B.Bystcica974 010908/274066

 

NOMINAČNÁ LISTINA DELEGÁTOV ObFZ BANSKÁ BYSTRICA

P.č.Meno a priezviskoAdresaMestoPSČTel.
1Kotrán VojtechŠtiavnička 221Podbrezová976 81 
2Kratochvíla ĽubomírTulská 59B.Bystrica974 04 
3Kupec ŠtefanNálepkova 22Brezno977 01 
4Marček JánPodlavická cesta 27B.Bystrica974 01 
5Pecník OndrejMôlča 109 974 06 
6Piar JánTatranská 42B.Bystrica974 11 
7Prochádzka JaroslavMoskovská 5B.Bystrica974 04 
8Turňa PavolMPČL 8Brezno977 01 
9Weiss RudolfBernolákova 7B.Bystrica974 05

Späť